opis obrazka

Consulting Social Media

Y jest specjalistą pracującym w przestrzeni Social Media od 11 lat. Ponad dekada doświadczenia w tworzeniu treści, godziny spędzone na analizie statystyk i trendów oraz dziesiątki współprac biznesowych przełożyły się na olbrzymią wiedzę i doświadczenie z którego Ty i Twój biznes możecie teraz skorzystać.

Jedną z najważniejszych wartości odróżniających Y od innych specjalistów Social Media jest to że nie jest on teoretykiem, a PRAKTYKIEM. Y wybudował prawie milionowy kanał YouTube w bardzo niszowej dziedzinie, Instagrama do 250 tys. obserwujących, a w 2018 impetem wkroczył na nową platformę TikTok przed wszystkimi przewidując trendy. Jednocześnie pomagał on budować wiele kanałów marek i dużych twórców.

Zainteresowanie naszych klientów Social Mediami oraz szybko i ciągle zmieniające się SM utrudniające dużym agencjom szybkie reagowanie i dopasowywanie komunikacji i kampanii skłoniły nas do przygotowania produktu który wspomoże klienta na tym nowym polu.

Chcesz by Twój biznes osiągnął sukces w Social Media?


Chcesz poprawić swoje wyniki w On-line?


Chcesz zoptymalizować koszty i sprawdzić dotychczasowe działania?


Y pomaga znaleźć rozwiązania!

Audyt kampanii - Analiza kampanii i jej efektów jest jednym z najważniejszych wskaźników, które wpływają na kolejne działania firmy. Przynosi ona informacje, które dobrze wykorzystane pozwolą osiągnąć lepsze wyniki w kolejnych projektach oraz pomoże ograniczyć koszty. Ocena działań specjalistów SM, agencji czy twórców i znaleźć ich silne i słabe strony oraz wyznaczyć nowe obiecujące kierunki komunikacji.

Konsultacje Social Media - Dobrze dobrany komunikat który firma wypuszcza w przestrzeń Social Media nie może być standardowo rozumianą reklamą. Musi w inteligentny i nienachalny sposób przekazywać ważne dla klienta wartości i informacje ale jednocześnie i być spójny z kanałami emisji i dobranymi influencerami. Dobranie odpowiednich parametry tak by osiągnąć najlepszy efekt to prawdziwa sztuka, której nauczysz się podczas konsultacji z Y.

Projekt kampanii - Powiedz Y co chcesz zakomunikować, a on powie Ci jak to zrobić. Analiza celów komunikacyjnych klienta, jego produktów oraz potrzeb odbiorcy pozwoli przygotować szytą na miarę kampanię Social Media. Y zarekomenduje rozwiązania, komunikacje, kanały oraz precyzyjnie dobranych Influecerów. Piecza nad całością procesu - od konceptu do egzekucji pozwoli osiągnąć optymalny efekt bez popełniania niepotrzebnych błędów.

Przygotowanie strategii - postawią każdego porządnego biznesu jest właśnie ona - strategia. Dobrze przemyślana i konsekwentnie wdrażana przynosi doskonałe rezultaty i pozwala wejść firmie na szczyt swoich możliwości.Y przeanalizuje wraz z Tobą Twój biznes pod kątem nowych Social Media i przygotuje szytą na miarę długą falową strategię dla Twojej firmy/produktu. Niezależnie od kanału komunikacji na jakim się pojawisz strategia określi jak się tam pokazać.

Szkolenia - Y chętnie dzieli się wiedzą. Zaproś go do swojej organizacji, a przeszkoli Ciebie i Twoich pracowników. Będzie to dla nich doświadczenie z którego wyniosą twardą wiedzę, którą będą mogli zastosować w przyszłości w swoich działaniach. Pomoże im ona nie tylko lepiej pracować, ale też inaczej spojrzeć na osiągnięcia innych.

SPRAWDŹ NASZE CENY

Czasami dobra rada jest warta więcej niż...

1 h konsultacji
999 .99
Czas naszych klientów jest dla nas bardzo ważny i nie chcemy go zmarnować. Y podczas spotkania Online postara się szybko rozwiać wątpliwości co do kampanii czy prowadzonych profili. Zadać właściwe pytania, odpowiedzieć na wątpliwości i przestrzec przed problemami.
 • Oszczędność czasu
 • Szybka diagnoza problemów
 • Obranie właściwego kierunku
 • Natychmiastowe rezultaty
dzień konsultacji
6499 .99
Dzień Y podczas którego można w różny sposób wykorzystać jego wiedzę i umiejętności. Od audytu działań, przez consulting z pracownikami, po analize komunikacji produktów. 8h podczas których Y zmieni Twoje podejście do wykorzystwania Social Mediów.
 • 8 godzin pracy z ekspertem
 • Kompleksowa diagnoza problemu
 • Opracowanie długofalowej strategii
 • Trwałe rezultaty
Projekty specjalne
???
Analiza produktu, projektu kampanii czy też doradztwo w doborze kanału czy influencerów. Y nie tylko przygotuje czytelną kampanię Social Media, ale też dobierze do niej spójnych w komunikacji inluencerów zapewniających najlepsze dotarcie Twojego komunikatu.
 • 100% elastyczne podejście
 • Nieograniczony potencjał
 • 11 lat know-how do Twojej dyspozycji
 • Indywidualna wycena