Usługi

Jeśli pragniesz czegoś więcej od swojego następnego eventu, spotkanie sprzedażowego, prezentacji czy kampanii marketingowej, rozważ dodanie do nich szczypty magii. Y może specjalnie dla Ciebie uszyć na miarę wystąpienie które zachwyci publiczność o rozmiarze od 10 członków zarządu do kilku tysięcy osób w teatrze. Całość jest przygotowana w taki sposób aby zaskoczyć i zaangażować nawet najbardziej sceptycznego widza. Wierzymy, że współczesny inteligentny człowiek potrzebuje rozrywki na wysokim poziomie, a taką gwarantuje niesamowita magia połączona z mentalizmem, czytaniem w myślach czy przepowiadaniem decyzji widzów. Publiczność bierze aktywnie udział w pokazie, tworząc wydarzenie które już nigdy się nie powtórzy! Pokaż swoim gościom i klientom jak ważni są dla Ciebie i zapewnij im przeżycie którego nie zapomną do końca życia!

CLOSEUP Z PRZYWITANIEM

Niezobowiązująca, a jednocześnie jedna z najprawdziwszych form dzielenia się magią. Podczas przyjęcia, bankietu czy eventu, Y przemieszcza się od stolika do stolika, od jednej grupy osób do drugiej, pokazując rzeczy niewytłumaczalne z najbliższej odległości. Widzowie mają szansę nie tylko na obserwowanie niemożliwych do wyjaśnienia zjawisk z bliska, ale mogą wchodzić w interakcję z iluzjonistą. To sprawia, że show nigdy nie jest takie samo! Zaplanowana improwizacja prowadzi do tego, że Y wręcz rozmawia z widzami za pomocą iluzji. Jest to rodzaj inteligentnej rozrywki szczególnie doceniany przez osoby wpływowe.

Aby mieć pewność, że każdy z gości doświadczy magii przed rozpoczęciem pokazu stolikowego Y prezentuje na scenie krótką etiudę dzięki której przedstawia się widzom i pozostawia na nich magiczne wrażenie. Na koniec zachęca do zaczepienia go po pokazie. Tym sposobem wszyscy spragnieni większych wrażeń mają szansę ich doświadczyć nie tylko z pozycji widza patrzącego na scenę, ale również z najbliższej odległości.

Mocną zaletą tej formy jest możliwość bezpośredniego zapewnienia atrakcji specjalnym gościom. Tak osobistego podejścia nie oferuje żadna inna atrakcja eventowa!

POKAZ NA SCENIE

Jedyne i niepowtarzalne show podczas którego Y zabierze widzów w swój świat magii. Nie jest to jednak typowy, sztampowy pokaz iluzjonistyczny. To opowieść o granicach ludzkich możliwości, wizualna iluzja do pięknej muzyki oraz przede wszystkim dialog i historia stworzona wspólnie z publicznością. Podczas pokazu widzowie wielokrotnie są zapraszani na scenę być być najbliższymi świadkami niesamowitych zjawisk. W jednym z najbardziej fenomenalnych efektów bierze udział VIP (np. prezes firmy). Wszystko zakończone jest absolutnie nieoczekiwanym finałem, zależnym wyłącznie od decyzji publiczności. Całość sprawia, że show jest zawsze unikatowe i będzie zapamiętane przez gości do końca życia.

SPEECH

Pomimo swojego młodego wieku Y ma na swoim koncie niemało osiągnięć. Jak pomogła mu w tym magia? Co jest wyjątkowego w myśleniu magika? Czego możemy się z tego nauczyć i czy faktycznie nie ma rzeczy niemożliwych? Jest to niepowtarzalna okazja na poznanie prawdziwej historii Y. Jedyna forma w której odrobinę zrzuca on aurę tajemniczości, po to by zainspirować słuchaczy. Po tej mowie, może nie zostaniesz magikiem, ale z pewnością dowiesz się jak myśli magik i będziesz mógł/mogła zastosować to w swoim codziennym życiu! Y był prelegentem na takich eventach jak: Internet Beta, Orange Video Fest czy I Love Marketing.

TRADE SHOWS

Przygotowujesz się na targi firm i nie wiesz jak przyciągnąć ludzi na swoje stoisko? Odpowiedź jest prosta - za pomocą magii! Y nie tylko będzie najjaśniejszym punktem wydarzenia - bo przecież każdy chce doświadczyć niemożliwego, ale dodatkowo zapozna się ze strategią firmy i razem z obsługą stoiska przekuje zainteresowanie magią na zainteresowanie marką czy produktem. To unikatowy sposób na wyróżnienie się na tego typu imprezach, bardzo doceniany za granicą, a wciąż dosyć rzadko wykorzystywany w Polsce.

MAGICZNY KONFERANSJER

Szukasz oryginalnego pomysłu na konferansjera? Organizujesz rozdanie nagród i nie wiesz jak utrzymać uwagę widzów przez całą ceremonię? Co gdyby w trakcie zapowiadania kolejnej atrakcji konferansjer okazał się być iluzjonistą? Małe magiczne przerywniki mogą stać się symboliczną wisienką na torcie bardzo udanego eventu, a organizator z pewnością zostanie doceniony za ten oryginalny pomysł. Współprace są omawiane indywidualnie na potrzeby eventu w myśl zasady - “Atrakcje na przyjęciu muszą być jak dobry garnitur - uszyte na miarę”.